top of page

Nasza historia

Od 2013 roku działamy na dolnośląskim rynku budowlanym. Posiadamy wielobranżowe doświadczenie pozwalające zbudować dom... bo zbudowaliśmy dom. Na prawdę ciężko jest nas czymkolwiek zaskoczyć ale zawsze warto spróbować. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, są tylko za drogie. Od 2020 nasza firma zajmuje się wyłącznie projektami stolarsko-ślusarskimi. Łączymy drewno z metalem, technologie z fachem i poważne podejście z wesołą atmosferą. Lubimy naszą robotę, wysilać szare komórki i szelest banknotów. 

DRUŻYNA A — POZNAJMY SIĘ

Rzetelni i uczciwi

Od 2000 roku nasza misja pozostaje niezmienna, chcemy zapewniać niezrównane usługi i przekraczać oczekiwania klientów dotyczące profesjonalizmu, uczciwości i skuteczności. Od najmniejszego i najłatwiejszego zadania do najtrudniejszego — nie skończymy pracy, dopóki całkowicie nie zadowolimy naszych klientów.

Naszym celem jest terminowe zakończenie każdego projektu z zachowaniem najwyższej jakości. Koncentrując się na spersonalizowanej obsłudze, konkurencyjnych cenach i zadowoleniu klientów, zawsze staramy się spełniać i przekraczać oczekiwania stawiane naszej branży.

Carpenter's Tools
bottom of page